O nas

Firma Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko z siedzibą w Miłoszycach oferuje Państwu współpracę w zakresie usług transportowych i spedycyjnych w ruchu krajowym i międzynarodowym.

Transportem drogowym zajmujemy się od 1999 r. Upoważniają nas do tego uzyskane licencje na krajowy i międzynarodowy transport drogowy oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowych w międzynarodowym drogowym przewozie rzeczy. Ponadto potwierdzeniem naszych profesjonalnych usług jest uzyskany CERTYFIKAT GMP+ B4.1 w zakresie „Organizacji transportu oraz drogowym transporcie materiałów paszowych.”

Podstawowym profilem działalności firmy jest profesjonalny transport ciężarowy, wykorzystywany głównie do przewozu towarów sypkich, takich jak zboża, owoce i warzywa oraz drobne kruszywa, węgiel, biomasa. Dodatkowo od 2014 roku zaczęliśmy świadczyć usługi spedycyjne i logistyczne. Naszym głównym celem jest spełnianie wymogów naszych obecnych i potencjalnych klientów, dlatego nasza spedycja transportuje zarówno towary sypkie na pojazdy samowyładowcze (wywrotki, silosy, walking floory) oraz paletyzowane, workowane na pojazdy typu plandeka, firanka, chłodnia. Jesteśmy firmą która ciągle się rozwija i jest otwarta na nowe rozwiązania.

Prowadzona przez nas działalność spedycyjna i transportowa objęta jest ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej spedytora oraz odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego z wysoką sumą gwarancyjną na każde zdarzenie. Ponadto posiadamy ubezpieczenie kabotażowe.

SOLIDNIE / SZYBKO / PROFESJONALNIE

To nasze hasło przewodnie

  • Masz towar do przewiezienia?
  • Potrzebujesz doradztwa jakim typem pojazdu można go przewieźć?
  • Potrzebujesz kalkulacji ile wyniesie transport na wybranej przez Ciebie trasie?

Zadzwoń!

Nasi dyspozytorzy i spedytorzy profesjonalnie i miło Państwa obsłużą odpowiadając na wszelkie pytania, a także doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie.