Praca

Poszukujemy osób na stanowisko:

Spedytor/Dyspozytor międzynarodowy

Opis stanowiska:

  • Planowanie, realizacja transportów samochodowych międzynarodowych oraz krajowych
  • Koordynowanie oraz nadzór pracy kierowców
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych
  • Budowanie dobrych relacji z obecnymi kontrahentami
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom
  • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej lub transportowej
  • Bardzo dobra znajomość rynku transportowego
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
  • Znajomość przepisów z zakresu transportu oraz czasu pracy kierowców
  • Umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji
  • Umiejętności wydajnej pacy pod presją czasu i stresu
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Dobre warunki pracy i stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

Kierowca Międzynarodowy

  • Prowadzenie zestawów z naczepą na trasach międzynarodowych

Wymagania:

  • Prawo jazdy C+E (transport międzynarodowy)
  • Minimum jeden rok pracy w przewozach międzynarodowych
  • Mile widziana znajomość mechaniki pojazdowej