O nas

Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko działa na polskim rynku od 1999 r. i stale się rozwija. Centrum logistyczne firmy znajduje się w Miłoszycach, natomiast biuro spedycyjne we Wrocławiu. Transport jest naszą pasją i dlatego od wielu lat z uśmiechem na ustach przemierzamy całą Europę, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Swoją przygodę zaczynaliśmy zaledwie z kilkoma samochodami ciężarowymi z naczepami, co dało nam możliwość wzięcia udziału przy budowach dróg i autostrad. Z biegiem lat firma zaczęła się rozrastać i wtedy postanowiliśmy rozszerzyć nasze działania o przewóz dóbr konsumpcyjnych. Uzyskaliśmy certyfikat GMP+ B4 1 w zakresie Organizacji transportu oraz drogowym transporcie materiałów paszowych. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym transportem ciężarowym na terenie Polski oraz krajów UE. Atutem naszej bazy transportowej w Nadolicach Wielkich jest bliskie położenie przy drogach ekspresowych S8 i S5 oraz autostradzie A4, jak również Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A8.

Transport niskopodwoziowy Wrocław

Oferujemy usługi w zakresie transportu ponadgabarytowego (wraz z organizacją wymaganych dokumentów), niskopodwoziowego oraz przewozów kabotażowych. W 2014 r. uzyskaliśmy licencję spedycyjną, co umożliwiło dalszy rozwój firmy. W 2018 r. uzupełniliśmy swoją flotę o najnowsze naczepy niskopodwoziowe oraz plandeki. Ciągła chęć rozwoju przełożyła się na utworzenie w 2019 r. kolejnej siedziby tym razem w Niemczech, co pozwoliło nam na poszerzenie zakresu swojej działalności.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo powierzonego nam towaru oraz terminowa dostawa. Możemy pochwalić się rozbudowaną flotą ciężarówek oraz naczep, które są pilotowane przez profesjonalnych i wyszkolonych kierowców. W skład naszego taboru wchodzi:

 • 50 ciągników siodłowych
 • 36 wywrotek o kubaturze 38 m³ do 55 m³
 • 4 ruchome podłogi o kubaturze 92 m³
 • 4 platformy odkryte 13,6 m
 • 4 platformy rozciągane do 21 m
 • 2 naczepy niskopodwoziowe typu Semi
 • 2 naczepy niskopodwoziowe typu Tiefbett
 • 8 naczep typu plandeka 13,6 m
 • 5 naczep typu mega o wysokości 3 m.

Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko to firma, która stawia na innowację i ciągłą chęć rozwoju, a nasz zespół zawsze jest przygotowany na nowe wyzwania.

Wszystkich chętnych do współpracy zapraszamy do skorzystania z naszej darmowej wyceny oraz do kontaktu poprzez specjalny formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. Można skontaktować się z nami również telefonicznie lub e-mailowo.

 

Nasze certyfikaty

Gwarancja ubezpieczenia

Gwarancją bezpieczeństwa dla naszych klientów jest ubezpieczenie OC przewoźnika drogowego kabotaż Niemcy opiewające

na 1 200 000 euro.

SOLIDNIE / SZYBKO / PROFESJONALNIE

To nasze hasło przewodnie

 • Masz towar do przewiezienia?
 • Potrzebujesz doradztwa jakim typem pojazdu można go przewieźć?
 • Potrzebujesz kalkulacji ile wyniesie transport na wybranej przez Ciebie trasie?

Zadzwoń!

Nasi dyspozytorzy i spedytorzy profesjonalnie i miło Państwa obsłużą odpowiadając na wszelkie pytania, a także doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie.