Transport ponadgabarytowy Wrocław

Oferujemy transport ponadgabarytowy, do którego zalicza się towary przekraczające swoją wielkością i masą dozwolone prawnie normy dla pojazdów poruszających się po drogach. Jeżeli ładunek przekracza wymiary standardowej naczepy (dl. 13,6 m x szer. 2,48 m x wys. 3,0 m), a jego waga to 24/25T, to wtedy można zakwalifikować go do ponadnormatywnego.

Transport ponadgabarytowy z Niemiec

Nasza firma ma duże doświadczenie w realizacji transportu ponadgabarytowego z Niemiec, dzięki czemu możemy dobrać odpowiedni samochód ciężarowy, tak aby ładunek był bezpieczny, sprawnie zaplanować całą trasę przejazdu wraz z załatwieniem wszelkich formalności i zezwoleń oraz przeprowadzić organizację załadunku i rozładunku towaru. Ważną rolę odgrywają tutaj nasi wykwalifikowani eksperci z dziedziny logistyki. To właśnie oni planują przewóz w optymalny i bezpieczny sposób, uwzględniając wszelkie dopuszczalne normy ujęte w przepisach o ruchu drogowym oraz załatwiają odpowiednie zezwolenia i ubezpieczenia. Firma

Transport maszyn rolniczych Wrocław

Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko zajmuje się transportem maszyn rolniczych, maszyn budowlanych, transportem długich elementów, transportem ponadgabarytowym z Niemiec itp.