Świąteczne spotkanie

grudzień 09 2021

Świąteczne spotkanie

Pięknie przystrojona sala, pyszne dania, świąteczne życzenia i wiele ciepłych spojrzeń oraz miłych uśmiechów. Tak w skrócie można podsumować piątkowe wigilijne spotkanie pracowników naszej firmy.

Uroczysta kolacja rozpoczęła się w dniu 03.12.2021 o 19:00 w restauracji Arkadia w Jelczu-Laskowicach. Na spotkanie przybyli pracownicy siedziby naszej firmy w Miłoszycach. Pojawili się również zatrudnieni w oddziałach we Wrocławiu i w Poznaniu.

Na początku właściciele firmy powitali przybyłych pracowników. Alicja Głuszko podczas przemowy podkreśliła, jak ważną rolę w firmie stanowią zatrudnieni.

,,To właśnie dzięki Wam, Waszemu zaangażowaniu, lojalności, uczciwości i pracowitości, z sukcesem zamykamy rok. Przed firmą stoją kolejne wyzwania, nie tylko prawne, ale też rozwojowe. Nadchodzący rok zapowiada się niezwykle ciekawie, a przede wszystkim pracowicie’’ – mówiła Alicja Głuszko, dyrektor zarządzający.

Następnie właściciele firmy złożyli pracownikom świąteczne życzenia i zaprosili do wspólnego posiłku. Długim rozmowom, nie tylko w sprawach firmowych, nie było końca. Wieczór minął w miłej i swobodnej atmosferze, pełnej ciepła i przyjaźni.