(za)kręcona majówka

maj 09 2023

13 bułek śniadaniowych, 6 litrów kawy, 3 godziny nagrań filmowych i zdjęć – tak w skrócie można podsumować majówkę w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko. W długi weekend majowy nasza baza transportowa w Nadolicach zamieniła się w plan filmowy. Efekty nagrań już niebawem ujrzą światło dzienne.

– Z racji zakupu dziesięciu nowych ciągników samochodowych i zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Kierowcy Zawodowego, podęliśmy decyzję o wyprodukowaniu filmów promujących naszą firmę. Pokażemy w nich rodzinną atmosferę panującą w przedsiębiorstwie oraz cudownych kierowców, którzy pokonują tysiące kilometrów tygodniowo, by dowieźć towar do celu i bezpiecznie wrócić do domu – mówi Dorota Stadnicka, kierownik komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko.

Finalnie powstaną dwie produkcje. Pierwsza ma pokazać jak działa nasza firma. W drugiej głównymi bohaterami są kierowcy, którzy już za tydzień będą mieć swoje święto. Ujęcia nagraliśmy kamerą i dronem.

Filmy właśnie są montowane, zdjęcia obrabiane, także efekty naszej majówki zobaczymy już pod koniec przyszłego tygodnia.