Mały człowiek o wielkim sercu

wrzesień 12 2023

Tomasz Rak jest zawodowym kierowcą od 40 lat. W naszej firmie pracuje od dekady. „Mały ale wariat” to określenie w pełni oddaje usposobienie Tomka.  Choć jest niewielkich gabarytów, to potrafi nie jednego zaskoczyć, a jego charakterystyczny śmiech niesiony korytarzami jest dobrze znany wszystkim pracownikom. Nie można również odmówić mu poczciwości, uczynności i szacunku do innych. Jak sam mówi, przez dekadę pracy w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko wiele zmieniło się w jego życiu, ale jego charakter został ten sam.

– Od zawsze mówię to co myślę. Czasem może to komuś przeszkadzać, ale dzięki temu na bieżąco wyjaśniam nieporozumienia i o nich zapominam. Nic nie leży mi na sercu. To pozwala mi utrzymać radość i dobrą energię – przyznaje Tomasz Rak, kierowca w TC Głuszko.

Jego słowa potwierdzają Katarzyna Szandała, kierownik transportu i Katarzyna Salitryńska, kierownik logistyki, które na co dzień współpracują z Tomkiem. Obie przyznały, że jest zadziorny, ale bardzo sympatyczny i przy tym pomocny. Jest również pracowity i dba o powierzony mu samochód jak nikt inny.

Kiedy 10 lat temu zaczął u nas pracę, był jednym z 11 kierowców. Teraz sam bierze pod swoje skrzydła nowych pracowników i pomaga im zaaklimatyzować się w firmie. Przez lata obserwował, jak rozwija się nasze przedsiębiorstwo. Był świadkiem zakupu nowych samochodów, otwarcia kolejnych oddziałów czy rozbudowania struktury działów administracyjnych. W życiu prywatnym również dostrzegł zmiany. Przez te lata doczekał się dwójki wnucząt i jednego prawnuka.

Tomaszowi Rakowi dziękujemy za pracę, którą wykonuje dla nas każdego dnia. Życzymy sobie i jemu kolejnych wspaniałych lat świetnej współpracy i wzajemnego zrozumienia.