Dekada w TC Głuszko

lipiec 19 2022

10 lat temu był najmłodszym stażem pracownikiem w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko. Dziś to jeden z najlepszych kierowców w naszym przedsiębiorstwie. W firmowym MAN-ie przejechał już około miliona kilometrów. Mowa o Wojciechu Milewskim, który w lipcu obchodzi dziesięć lat zatrudnienia.

Wojciech Milewski przyjął się do pracy w naszej firmie w lipcu 2012 roku.

– Od wielu lat pracuję jako zawodowy kierowca. Pracowałem w różnych przedsiębiorstwach, ale marzyłem o pracy w TC Głuszko. Wtedy zatrudniani byli kierowy polecani przez innych. Mnie nikt nie rekomendował. Nie znalem moich obecnych kolegów z pracy. Po prostu złożyłem CV, porozmawiałem z właścicielem i dostałem angaż. Tak od 10 lat jeżdżę na trasach krajowych. Na początku woziłem płody rolne i zboża. Obecnie przewożę materiały budowlane – mówi Wojciech Milewski.

Waldemar Głuszko postanowił wyróżnić Wojciecha Milewskiego, wręczając mu upominek. Jednocześnie podkreślił, że Wojciech Milewski jest bardzo wartościowym pracownikiem.

Wojciechowi gratulujemy stażu pracy. Dziękujemy za profesjonalizm i oddanie firmie. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzimy jeszcze nie jedną dekadę.