Nowy profil pracodawcy

sierpień 11 2022

Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko stale się rozwija, dlatego cały czas szukamy nowych pracowników. Aby zwiększyć skuteczność działań i pokazać walory zatrudnienia w TC Głuszko, przy współpracy z Pracuj.pl, stworzyliśmy nowy profil pracodawcy!

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się głównie transportem. Posiadamy własne samochody do przewozu towarów. Nieustannie otwieramy nowe biura spedycyjne. Wraz z rozwojem oddziałów, rośnie również Dział Logistyczny oraz zwiększa się zatrudnienie w siedzibie firmy.

– Aby skuteczniej trafiać do potencjalnych pracowników, podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu budowy strategii wizerunku dobrego pracodawcy. Pierwszym krokiem na tej drodze jest właśnie odświeżenie naszego profilu w portalu pracuj.pl. Jesteśmy również w trakcie przygotowań start paków dla nowych pracowników. Wydłuża się także lista benefitów oferowanych przez nas nowo zatrudnionym – mówi Waldemar Głuszko, właściciel firmy. Wszystkich gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu. Zainteresowanych pracą u nas zapraszamy do aplikowania na proponowane stanowiska pracy.